Širvintų rajone Medžiukuose parduodama sodyba
108 000 EUR
Netoli Maišiagalos esančiame Medžiukų kaime parduodama sodyba.
Sodyba yra 25,34 a namų valdos sklype. Atlikti kadastriniai sklypo matavimai. Tvarkingi dokumentai.
Pastatytas erdvus dviejų aukštų namas su dideliu rūsiu, ūkiniai pastatai.
Namas – 1984 m. statybos, monolitinis gelžbetoninis (apšiltintas 20 cm akmens vata), vėliau visas renovuotas. Sudėti kokybiški plastikiniai langai, parketas, medinės grindys.

Name yra erdvus prieškambaris su drabužine, plati laiptinė bei 5 nepereinami kambariai.
Pirmame aukšte yra didelė virtuvė ir svetainė su valgomuoju vienoje erdvėje (bendras plotas - 30,65 m2), san. mazgas su vonia ir WC, poilsio kambarys su dideliu židiniu (13 m2), vaiko (darbo) kambarys (9,34 m2). Iš šio aukšto galima išeiti per terasą (terasoje įrengtas apšvietimas) į lauką.

Antrame aukšte yra erdvus ir šviesus miegamasis (17,33 m2) ir dar vienas vaiko (darbo) kambarys (8,46 m2).
Čia įrengtas dar vienas san. mazgas – kriauklė, WC, pastatyta skalbyklė. Antrame aukšte yra ir nedidelė palėpė, kurią galima naudoti kaip sandėliuką.

Rūsyje yra didelis poilsio kambarys bei sauna, dušas. Viskas nauja ir parengta naudoti.
Taip pat rūsyje yra erdvi katilinė su dujų bei kietojo kuro katilais ir sandėliukas.

Namas parduodamas su visa reikiama virtuvine įranga – yra šaldytuvas, orkaitė, kaitlentė.
Bendras namo plotas - 173,94 m2. Naudingas plotas - 99,07 m2.

Prie namo yra didelis ūkinis pastatas su malkine bei kiemo pavėsinė su židiniu.
Vienoje ūkinio pastato dalyje yra įrengta pirtis, WC, dušas, poilsio kambarys, o kitoje – garažas su sandėliu. Garaže galima parkuoti tris automobilius. Čia tikrai užteks vietos ir ūkio įrangai bei kitiems daiktams.

Prie namo esančioje pavėsinėje su židiniu galima kepti šašlykus ir rūkyti žuvį ar mėsą. Į pavėsinę atvesta elektra.

Name įrengta vietinė kanalizacija. Šaltas vanduo naudojamas iš gręžinio, bet galima prisijungti ir prie miestelio vandentiekio. Karštas vanduo pagal poreikį paruošiamas dujomis arba elektra. Namas šildomas kietuoju kuru (įrengtas katilas) arba dujomis pagal poreikį. Veikia ABI šildymo sistemos. Šildymui taip pat gali būti naudojamos ir granulės (katilas yra joms pritaikytas).

Sutvarkyta ir prižiūrėta namo aplinka, yra užsėta veja, auga vaismedžiai ir vaiskrūmiai (žemaūgės obelys, kriaušės, vynuogės, vyšnios, trešnės, persikai, graikinis riešutmedis, serbentai, avietės), visa namui priklausanti teritorija aptverta.
Kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Yra čiuožinėjimo kalniukas, sūpynės, vaikiškos kopėtėlės.
Priešais terasą yra įrengtas dekoratyvinis baseinukas.

Graži ir tvarkinga kaimynystė, rami gyvenvietė. Nuo parduodamos sodybos iki kaimo parduotuvėlės – apie kelis šimtus metrų. Taip pat iš kaimo gyventojų visada galima nusipirkti šviežių daržovių, vaisių, kiaušinių bei pieno produktų. Jei norisi didesnės parduotuvės – ji yra vos už 4 km, Maišiagaloje (MAXIMA).

Kaimas nėra apleistas, jame kuriasi naujos sodybos ir nauji gyventojai. Veikia patogi šiukšlių išvežimo sistema – kokybiškos EKOSERVICE paslaugos, nemokami rūšiavimo konteineriai, pagal pageidavimą – žaliųjų atliekų išvežimas.

Taip pat kaime yra ir automobilių servisas.

Iki Medžiukų tvenkinio – maždaug 350 metrų.

Karvyje bei Maišiagaloje yra darželiai, mokyklos – Barskūnuose ir Maišiagaloje. Taip pat netoliese nuo Medžiukų yra ir dar viena išskirtinė mokykla bei darželis Melkio kaime, garsėjantys originaliu mokymu ir itin jaukia, kūrybiška ir miela vaikams atmosfera.

Puikus susisiekimas automobiliu ir rajono transportu. Iki autobusų stotelės – 200 metrų.
Iki Vilniuje esančio prekybos centro BIG – vos 15 minučių kelio automobiliu geru asfaltuotu keliu.
Iki pat Vilniaus centro – tik 30 km. Aplinkkeliu greitai ir patogiai galima pasiekti ne tik miesto centrą, bet ir Gariūnus, Tarptautinį Vilniaus oro uostą, prekybos centrą IKEA.

ASFALTAS ateina iki pat namo, keliai žiemą gerai prižiūrimi.

Ir... JOKIŲ KAMŠČIŲ!!!
 Atgal