Parduodamas 1 k. butas Širvintose Kalnalaukio g.
16 000 EUR
Širvintose Kalnalaukio g. penkiaaukščiame mūriniame name parduodamas 1 kambario (34,57 kv. m) butas su rūsiu. Butas yra 1-ame aukšte. Buto langai nukreipti į šiaurės vakarus.

Butas šviesus, yra didelė virtuvė (9,62 kv.m). WC ir dušas vienoje patalpoje. Gyvenamasis kambarys – 18,12 kv.m.

Bute mediniai gerai išlaikyti ir ne kiauri langai, šiltintos grindys, butas tvarkingas, prižiūrėtas ir neapleistas, jame galima gyventi iš karto.

Name – koridorinė sistema, tačiau koridoriuje tik šis butas ir 4 kaimynai. Butui papildomai priklauso 8,03 kv.m bendrų patalpų bei rūsys.

Kaimynai – tvarkingi, rimti gyventojai, koridorius švarus.

Netoliese – Širvintų tvenkinys, teka Širvinta, prie tvenkinio įsikūręs vandenlenčių parkas, yra paplūdimys. Taip pat statomas naujas sporto kompleksas su sporto sale, pirtimis, baseinu.
Per tiltą greitai pasiekiamos parduotuvės, vaikų ugdymo ir kitos reikalingiausios įstaigos.

Iki Vilniaus miesto pradžios – apie 40 km, iki pat Katedros aikštės – 50 km. Iki Ukmergės – nepilni 30 km, taip pat patogu važiuoti ir kitomis kryptimis – link Jonavos, Elektrėnų ar Molėtų.

*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal