Vilniuje Antakalnyje nuomojamas erdvus namas
1 400 EUR
Vilniaus mieste Antakalnio mikrorajone išnuomojamas sublokuotas namas. Namas erdvus ir šviesus, jam priklauso 3 arų sklypas.
NAMAS MAŽAI GYVENTAS, ŠVARUS IR TVARKINGAS!!!

Namas yra atokiau nuo Antakalio gatvės, tad nėra triukšmo, visai šalia – parkas.
Iki miesto transporto stotelės – nepilni 300 metrų.

Bendras namo plotas – 229,1 kv.m. Jame yra didelė erdvi virtuvė, sujungta su svetaine į vieną bendrą erdvę (45,86 kv. m). Šioje zonoje yra dideli vitrininiai langai, nukreipti į pietus ir vakarus. Iš svetainės zonos yra išėjimas į lauko terasą.

Name įrengti trys san. mazgai ir 4 miegamieji (darbo ar vaikų) kambariai. Pirmame aukšte esančiame san. mazge (2,98 kv.m) įrengtas WC ir kriauklė, antrame aukšte esančiame san. mazge (8,15 kv.m) – WC, dušas ir vonia, rūsyje esančiame san. mazge yra WC ir atskirai dušas su kriaukle. Rūsyje taip pat yra įrengta ir PIRTIS.
Miegamųjų/darbo kambarių dydis įvairus: pirmame aukšte su langu į šiaurę – 10,39 kv.m dydžio kambarys, antrame aukšte – 29,30, 14,76 ir 12,49 kv.m dydžio kambariai.
San mazguose ir rūsyje grindys - plytelės, miegamuosiuose suklotas parketas.

Rūsyje be pirties ir san.mazgo yra ūkinis kambarys bei didelė erdvi patalpa, kurią galima naudoti pagal savo poreikius. Iš patalpos galima patekti į namui priklausančią teritoriją.

Taip pat name yra ir palėpė su išėjimu į didelę stogo terasą. Nuo terasos atsiveria puikus vaizdas – viena kryptimi matomas miestas, kita – miškas.

Name yra pora sieninių spintų, sumontuotas virtuvės komplektas su šaldytuvu, virykle, orkaite ir indaplove.

Automobiliui parkuoti skirta zona aptvertoje teritorijoje prie namo, išklota trinkelėmis.

Namas šildomas dujomis. Karštas vanduo ruošiamas katilu.
Visada galima pasirinkti norimą temperatūrą. Kambariuose sumontuoti reguliuojami radiatoriai.

Sklypo teritorija aptverta ir prižiūrėta.

Įrengta signalizacija. Atvestas internetas.

Viskas įrengta tvarkingai, šviesiomis spalvomis. Naudotos kokybiškos medžiagos, parinktos ir racionaliai suplanuotos erdvės. Namas nuomojamas be baldų. Yra šaldytuvas, indaplovė, elektrinė kaitlentė ir orkaitė.

PAGAL POREIKĮ NAMAS GALI BŪTI APSTATYTAS reikiamais baldais.

Itin patogi vieta: visai šalia – miškas, gamta, greitai ir patogiai pasiekiamas centras.

Vieno iš namo aukštų VIDEO:
https://youtu.be/JXeYDJ8iBSg

*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal