Nuomojamas jaukus namas Rudaminoje
700 EUR
Vilniaus rajone Rudaminoje gyvenamųjų namų kvartale Čekėnų g. išnuomojamas 80 m2 namas. Namui priklauso gražiai prižiūrėtas ir aptvertas (įvažiavimas į sklypą su automatiniais vartais) 18 arų sklypas su daržu, garažu bei šiltnamiu.

Namas vieno aukšto, karkasinis. Šildomas granuliniu automatiniu katilu arba dujomis – įrengtos abi šildymo sistemos. Visame name išvedžiotas grindinis šildymas. Virtuvėje ir svetainėje, bei vonios kambaryje ir prieškambaryje sudėtos plytelės, miegamajame bei darbo kambaryje – geros kokybės laminatas.

Kanalizacija ir šaltas vanduo – miesto, karštas vanduo paruošiamas vietoje boileriu (šildymo sezonu naudojama granulinio katilo energija, o vasarą – elektra).

Name yra trys kambariai: didelė erdvi virtuvė, sujungta su svetaine, miegamasis ir darbo kambarys (arba antras miegamasis). Visi kambariai izoliuoti.

Virtuvėje yra visa reikiamas buitinė technika – šaldytuvas, indaplovė, mikrobangė. Taip pat yra atskiras karšto vandens įrenginys.

Svetainėje – papildomai įrengta krosnelė, prie kurios galima mėgautis namo jaukumu vakarais. Prieškambaryje įrengtos dvi didelės sieninės spintos drabužiams ir daiktams, taip pat po didelę spintą yra miegamajame bei darbo kambaryje.

Vonios kambaryje yra vonia bei dušo kabina ir WC. Didelis gyvatukas, šildomas granuliniu katilu arba elektra. Vonios kambaryje taip pat yra skalbyklė bei kriauklė.

Namas nuomojamas su visais reikalingais baldais.

Šildymo katilas yra sumontuotas atskiroje erdvioje patalpoje.
Šildyti namą galima tiek kietu kuru, granulėmis (priežiūra reikalinga tik kas kelios dienos), tiek suskystintomis dujomis.

Namas turi didelę saulėtą terasą. Atskirai yra pastatytas garažas, šiltnamis. Yra gerai prižiūrėtas didelis daržas.

Privažiavimas prie namo vien asfaltu. Yra visos reikiamos komunikacijos. Elektra – trifazė (10 kW), atvestas internetas (Mezon), įrengta signalizacija.
Graži ir saugi gyvenamųjų namų kaimynystė. Tvarkingi ir draugiški kaimynai.

Patogi vieta: netoliese yra visos reikiamos ugdymo įstaigos, miesto transportas, prekybos centras „Iki“.
Iki pat Vilniaus centro (Gedimino prospekto ir Katedros) – TIK 15 km.

Ieškome rimtų atsakingų nuomininkų ilgam laikui.

GALIMA ĮSIKELTI IŠ KARTO :-)
 Atgal