Parduodami 4 kamabrių apartamentai Sostinės širdyje
540 000 EUR
APARTAMENTAI SOSTINĖS ŠIRDYJE

Itin šviesūs aukštų lubų apartamentai tiems, kas ieško estetikos ir privatumo. Apartamentuose įgyvendintas skoningas, jaukus interjeras. Tai pilnai įrengti ir apstatyti baldais 113,89 kv.m, 4 kambarių apartamentai su įspūdingu židiniu svetainėje, itin talpia, modernia virtuvės sala bei daug natūralios saulės šviesos kiekvienoje šių namų erdvėje.

Šių apartamentų privalumas – funkcionalus jų suplanavimas: 3 miegamieji, 2 vonios kambariai, svetainė su beveik 5 metrų aukštį siekiančiomis lubomis, moderni virtuvė-valgomasis, erdvus holas.

Puiki garso izoliacija, kuri leis mėgautis miesto centrui nebūdinga tyla ir ramybe. Vidiniame kieme – vieta Jūsų automobiliui.

Apartamentai įrengti naudojant tik aukštos kokybės medžiagas bei įrangą, juose daug šviesių spalvų ir racionalių sprendimų.

Sumontuotas dujių katilas ir išvedžiotas dujinis šildymas, tad prasidėjus šaltiems orams galima nesijaudinti dėl darganos ir jaustis namuose maloniai.

Vasaros karščių metu atsigauti padės apartamentuose sumontuoti kondicionieriai.

Pagrindiniame vonios kambaryje integruotos garso kolonėlės, todėl rytą galima pradėti su Jums malonios muzikos garsais.

Įsigijus apartamentus tereikia atsinešti asmeninius daiktus ir galima gyventi be jokių rūpesčių mėgaujantis šviesia ir jaukia aplinka.
Viskas nauja, nenudėvėta ir kokybiška.

Į apartamentus patenkama per žalią vidinį kiemą, o visame name yra tik 5 butai. Laiptinė rakinama, prižiūrėta ir tvarkinga.

Daugiau informacijos – telefonu.
 Atgal