Nuomojamas stilingas ir šviesus 3 k. butas Santariškėse
1 000 EUR
Vilniuje Verkių regioniniame parke mažaaukštės statybos name išnuomoajmas 3 kambarių butas. Butas yra 3-iame 3-aukščio namo aukšte Sanatriškių g., jo plotas yra 74 kv.m. Į nuomą įskaičiuota automobilio parkavimo vieta po stogu.

Pro buto langus atsiveria saugaus ir ramaus mikrorajono vaizdai. Langų kryptys – rytai, pietūs ir vakarai, daug saulės ir šviesos. Bute yra du 5 ir 7 kv. m. nestiklinti balkonai.

Erdvės suplanuotos taip, kad du miegamieji kambariai (13 ir 10 kv.m) yra atskiri, o trečias sujungtas su virtuve (bendras plotas 31,45 kv.m). Dušas ir WC bute yra vienoje patalpoje.

Butas suplanuotas ir įrengtas su dizainerio pagalba, naudojant kokybiškas medžiagas. Langai – plastikiniai, su dvigubais stiklo paketais. Grindys minkšta, garsą sugerianti kork-linoleumo danga, san. mazgas plytelės.

Buto erdvus prieškambaris atskirtas ažūro konstrukcija, didelis tamsusis kambarėlis-drabužinė (3,76 kv.m) su pakabomis, atvira spinta, stalčiais ir lentynomis.

Buto įėjimo durys šarvinės.

Butas išnuomojamas su visais reikalingais baldais bei buitine įranga (skalbyklė, džiovyklė, šaldytuvas, indaplovė, orkatė, indukcinė kaitlentė ir kt.). Buitinė įranga Smeg ir Liebherr – kokybiška, veikianti ir prižiūrėta.

Yra Telia internetas, skaitmeninė TV.

Komunaliniai mokesčiai nedideli, šildymas centrinis kolektorinis, galima reguliuoti pagal poreikius.

Tvarkinga ir prižiūrėta namo aplinka, draugiška ir rami kaiminystė, erdvi laiptinė su kodine telefonspyne.

Netoliese – reikalingiausios įstaigos (lopšeliai, darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos), prekybos centrai IKI, MAXIMA. Verkių regioninio parko takai.
Puikiai išvystyta infrastruktūra ir patogus susisiekimas tiek automobiliu, tiek ir miesto transportu. Iki miesto transporto stotelių – vos pora minučių pėsčiomis.

BUTAS LAISVAS NUO rugpjūčio 5 dienos!
 Atgal